Роздiл: Міжнародне співробитництво

ДНДЕКЦ співпрацює з представниками Проекту ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності

IMG_8450

Проблеми протидії наркотикам у всьому світі, зокрема в Україні, ураховуючи їх масштабність
і глобальність, з кожним роком набувають все більшої актуальності. Фахівці Експертної служби МВС спільно з іншими правоохоронцями є активними учасниками цього процесу та намагаються вирішувати ці проблеми не лише на державному, а й на міжнародному рівні.
Проект «ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

Криміналістичний консорціум Великого шовкового шляху зібрав експертів-генетиків з усього світу

foto_2

На запрошення керівництва Криміналістичного консорціуму Великого шовкового шляху завідувач відділу обліку генетичних ознак людини лабораторії біологічних досліджень ДНДЕКЦ МВС Іван Домбровський взяв участь у 2-й конференції Криміналістичного консорціуму Великого шовкового шляху, що проходила впродовж 06–07 листопада 2017 року в місті Сіань (Китайська Народна Республіка).
Нагадаємо, що рік тому Іван уже був учасником … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

У Словаччині відбувся 13-й міжнародний криміналістичний симпозіум

slovak2

На запрошення керівництва Інституту судових експертиз Словацької Республіки завідувач сектору фототехнічних та портретних досліджень відділу фототехнічних, портретних, мистецтвознавчих, психологічних досліджень, дослідження звуко- та відеозапису лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ Богдан Хомко взяв участь у 13-му міжнародному криміналістичному симпозіумі, який відбувся наприкінці вересня у м. Братислава.

Відповідно до запланованої програми учасники … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

Експерти ознайомилися з новітніми розробками компанії Phenomenex

fotovizit

19 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітав менеджер компанії Phenomenex (США) з розвитку рідинної хроматографії в Європі Маркус Жамейтат разом із представниками компанії «Реалаб»(Україна) Володимиром Днесем і Тимофієм Чижиковим.
Основною метою зустрічі стало ознайомлення з новітніми розробками компанії Phenomenex у галузі рідинної хроматографії. Маркус Жамейтат розповів українським фахівцям про можливості рідинної хроматографії для розділення складних … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

В українських експертів – найсучасніші ідентифікаційні системи

4

11 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітали представники компанії Laboratory Imaging s.r.o. Йозеф Майкс, виконавчий директор, і Міхал Малі, спеціаліст з методичної підтримки, для проведення інсталяції сучасного обладнання та навчання українських експертів використанню його в практичній діяльності.
Нагадаємо, що нещодавно експерти отримали новітнє обладнання, а саме:
– автоматизовану балістичну ідентифікаційну систему BalScan;
– автоматизовану комплексну трасологічну систему … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

Українські експерти вивчали досвід китайських колег

20170623_165900

Міжнародна співпраця українських правоохоронців не обмежується лише країнами Європи.
Цього разу на запрошення Міністерства громадської безпеки Китайської Народної Республіки (МГБ КНР) 15 українських правоохоронців взяли участь у семінарі з криміналістики, організованому наприкінці червня поточного року в китайському місті Шеньян.
Окрім представників МВС і Національної поліції, до складу української делегації увійшли представники Експертної служби … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

Представники компанії Magnet Forensics презентували українським експертам програму Magnet Axiom

Як відомо, Експертна служба МВС значні зусилля спрямовує на оснащення сучасними технічними засобами, новітнім обладнанням, програмним забезпеченням та впровадження автоматизованих інформаційно-пошукових систем…
Тож візит 04 липня 2017 року до ДНДЕКЦ представників компанії Magnet Forensics, канадського розробника програмного забезпечення для проведення комп’ютерно-технічної експертизи, головним чином був зумовлений цікавістю експертів до останніх новинок … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

Молодий науковець Чернігівського НДЕКЦ – серед учасників Міжнародної конференції в Білорусі

45614

На запрошення керівництва Державної наукової установи «Інститут історії Національної академії наук Білорусі» провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності центру Чернігівського НДЕКЦ МВС Маргарита Гарига-Грихно взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Антропологія сім’ї: історичні, соціально-економічні та біологічні аспекти досліджень», що відбулася наприкінці червня в місті Мінську (Республіка Білорусь).
У … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 612345...Последняя »