Роздiл: Новини

Новорічне привітання керівництва ДНДЕКЦ МВС України з 2018 роком.

 
 
Шановні колеги!
Натхнення вам, у році, що настане,
Високої та світлої мети,
Якої наполегливою працею
Від серця щирого бажаєм досягти!
Відеопривітання

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

За круглим столом фахівці різних відомств обговорили актуальні проблеми рецензування висновків експертів

2

28 листопада 2017 року в ДНДЕКЦ МВС зібралися представники різних відомств, щоб за круглим столом обговорити важливу тему: «Рецензування висновків судових експертиз та експертних досліджень третіми особами на замовлення учасників процесу: проблематика та шляхи вирішення».

Серед учасників заходу – фахівці ДНДЕКЦ МВС, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Науково-дослідного центру судової … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Проблеми судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності не втрачають актуальності

dsc_0041

7 листопада 2017 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Секція).
У роботі Секції взяли участь 12 судових експертів у сфері інтелектуальної … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

З нагоди Дня автомобіліста і дорожника в Харкові організували Міжнародну конференцію

2

Щороку до Дня автомобіліста і дорожника в Харкові організовують проведення міжнародної конференції, що вже стало доброю традицією. От і цього року на базі автомобільного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) 19–20 жовтня було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Автомобільний транспорт і автомобілебудування. Новітні технології і методи підготовки фахівців», присвячену 50-річчю кафедри «Двигуни … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Експерт-вибухотехнік ДНДЕКЦ знову серед учасників міжнародного марафону

2

8 жовтня в столиці відбувся восьмий міжнародний Київський марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2017». Це престижний біговий захід, якому присвоєно найвищу відмітку (5 зірок) у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації.

Цього року Майдан Незалежності зібрав рекордну кількість учасників – 10 тисяч бігунів з 52 країн, яких підтримували тисячі … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

У Словаччині відбувся 13-й міжнародний криміналістичний симпозіум

slovak2

На запрошення керівництва Інституту судових експертиз Словацької Республіки завідувач сектору фототехнічних та портретних досліджень відділу фототехнічних, портретних, мистецтвознавчих, психологічних досліджень, дослідження звуко- та відеозапису лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ Богдан Хомко взяв участь у 13-му міжнародному криміналістичному симпозіумі, який відбувся наприкінці вересня у м. Братислава.

Відповідно до запланованої програми учасники … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

В українських експертів – найсучасніші ідентифікаційні системи

4

11 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітали представники компанії Laboratory Imaging s.r.o. Йозеф Майкс, виконавчий директор, і Міхал Малі, спеціаліст з методичної підтримки, для проведення інсталяції сучасного обладнання та навчання українських експертів використанню його в практичній діяльності.
Нагадаємо, що нещодавно експерти отримали новітнє обладнання, а саме:
– автоматизовану балістичну ідентифікаційну систему BalScan;
– автоматизовану комплексну трасологічну систему … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

Одеса вітала учасників 17 Української конференції з космічних досліджень

rom1

21–25 серпня 2017 року в Одесі відбулася 17 Українська конференція з космічних досліджень, у якій взяли участь 170 представників вітчизняних підприємств, організацій, навчальних закладів і зарубіжних наукових установ країн світу (Білорусі, Польщі, Ізраїлю, Грузії, Росії, Єгипту).

На конференції з цікавими доповідями виступили відомі вчені та досвідчені фахівці в космічній галузі. Водночас тривала активна … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 1112345...10...Последняя »