Monthly Archives: Листопад 2017

Банківським аферистам не вдалося збагатитися на 14 мільйонів гривень

2

Останнім часом трапляються непоодинокі випадки, коли працівники фінансових установ, щоб покращити своє матеріальне становище, зловживають службовим становищем і привласнюють чужі кошти.
Так, київські правоохоронці отримали заяву від уповноваженої особи фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію одного з відомих столичних банків Павла Руденка щодо протиправних дій директора товариства «Банк» Артура Морозова … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Подяка працівникам Одеського НДЕКЦ МВС України

Podiaka_Odesa_11_2017
Роздiл Подяки | Коментування вимкнуто

Луганські експерти викрили «виробника» вибухівки

1

25 вересня 2017 року правоохоронці затримали Ростислава Черниша через підозрілий згорток. Як  з’ясувалося згодом, у поліетиленовому пакеті, обклеєному липкою стрічкою коричневого кольору, загорнутому в шматок тканини, ймовірно, з метою маскування, знаходився вибуховий пристрій.
Затриманий пояснив правоохоронцям, що згорток знайшов на вулиці випадково і навіть не здогадується, що в ньому знаходиться.
Для з’ясування належності … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

На Дніпропетровщині затримано наркоторговця

1

10 вересня 2017 року дніпропетровські правоохоронці виявили та вилучили у Карена Урсулова 28 пігулок сильнодіючого лікарського засобу «Димедрол» і 10 пігулок сильнодіючого лікарського засобу «Соннат».
Того ж дня у Олега Захарова та Дмитра Шакірова також виявили по 6 пігулок димедролу.
Вилучені об’єкти відразу було надіслано до Дніпропетровського НДЕКЦ МВС для  подальших досліджень.
Під час … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Криміналістичний консорціум Великого шовкового шляху зібрав експертів-генетиків з усього світу

foto_2

На запрошення керівництва Криміналістичного консорціуму Великого шовкового шляху завідувач відділу обліку генетичних ознак людини лабораторії біологічних досліджень ДНДЕКЦ МВС Іван Домбровський взяв участь у 2-й конференції Криміналістичного консорціуму Великого шовкового шляху, що проходила впродовж 06–07 листопада 2017 року в місті Сіань (Китайська Народна Республіка).
Нагадаємо, що рік тому Іван уже був учасником … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

Дитячий розважальний центр зазнав півмільйонних збитків

zapor

У вересні 2017 року запорізькі правоохоронці отримали від керівництва дитячого розважального центру «Телесик» повідомлення про шахрайські дії одного з працівників.
Розрахунок за послуги на території розважального центру здійснюється шляхом списання їх вартості з клієнтської картки, яка попередньо поповнюється на певну суму. Як стало відомо правоохоронцям, у період з березня до серпня … Детальнiше

Роздiл Без рубрики, Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

На Львівщині викрито розповсюджувача порнографічної продукції

image001

Упродовж квітня – травня минулого року правоохоронці зафіксували низку фактів розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру з використанням пірингової мережі «eMule».
Під підозру в скоєнні протиправних дій потрапив Дмитро Ходченко. Під час обшуку в квартирі підозрюваного правоохоронці вилучили системний блок, який надіслали до Львівського НДЕКЦ МВС для проведення комплексної комп’ютерно-технічної та мистецтвознавчої експертизи.
Досліджуючи системний блок, … Детальнiше

Роздiл Без рубрики, Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Проблеми судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності не втрачають актуальності

dsc_0041

7 листопада 2017 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Секція).
У роботі Секції взяли участь 12 судових експертів у сфері інтелектуальної … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 212